O Korelu

Invertorová technológia

Invertorová technológia je technológia novej generácie, kedy sa otáčky kompresora prispôsobujú potrebám, tzn., že na začiatku chladenia pracuje s výkonom až 140 percent a ako sa blíži požadovanej teplote, výkon znižuje. To ušetrí až 40 percent energie v porovnaní s modelmi bez invertora. Okrem toho sú oveľa tichšie a pohodlnejšie v priestore, pretože poskytujú rovnomernejšiu teplotu bez veľkých amplitúd. Ďalšou výhodou invertorov je, že sa dajú vykurovať aj pri nižších vonkajších teplotách, niektoré vydržia až -15 stupňov Celzia.

*Všetky klimatizácie KOREL sú vybavené najmodernejšou invertorovou technológiou.

Plyn
R32 ECO

R32 je bezpečný a účinný plyn, ktorý má menší vplyv na globálnu zmena klímy Použitím R32 je možné znížiť celkové emisie CO2 až o 78% r R32 má lepšiu schopnosť výmeny tepla a je vo vzduchu na dosiahnutie tohto zariadenia je potrebné menšie množstvo chladiva R32 rovnaké chladiace alebo vykurovacej kapacity.
Kapacita celého zariadenia bola vylepšená a umožňuje rýchlejšie dosiahnutie požadovanej teploty pomer energetickej účinnosti bol zlepšený – zlepšila sa energetická účinnosť chladenia a vykurovania


*Všetky klimatizácie KOREL používajú plyn R32 ECO.

korel klimatizacie o korelu

WiFi

Nastavte klimatizáciu ľahko, nech ste kdekoľvek, pomocou smartfónu alebo tabletu.

*Všetky splitové klimatizácie KOREL majú wi-fi alebo sú wi-fi pripravené .

Energie účinnosti A++

Všetky nové modely klimatizácií KOREL, od bytových až po komerčné, majú najvyššiu energetickú triedu a riadia sa ustanoveniami o energetickej klasifikácii v EÚ.

*Všetky splitové klimatizácie KOREL majú energetickú
účinnosť A++ .

korel klima

Super odolný

Nový dizajn krytu klimatizácie KOREL účinne ochladzuje kompletnú vonkajšiu jednotku a výrazne tak zlepšuje výkon a stabilitu vonkajšej jednotky pri vysokých požiadavkách na životné prostredie. Táto konštrukcia zvyšuje kvalitu, stabilitu, odolnosť a hladší chod vonkajšej jednotky.